MONTÁŽNÍ A UPEVŇOVACÍ PRVKY PRO SOLÁRNÍ SYSTÉMY

wintech-solar.cz  » O nás

Představení společnosti WT WINTECH a.s.

Společnost zabývající se výrobou a distribucí spojovacího materiálu pro různé segmenty trhu a výrobou hliníkových konstrukčních systémů. Vybudované moderní  technologické a logistické zázemí v sídle společnosti v Přerově představuje jistotu pro kvalitní služby širokému okruhu zákazníků. Společnost se úspěšně zařadila mezi dodavatele speciálního spojovacího materiálu a výkresových dílů pro výrobce komponentů v automobilovém průmyslu. Samostatnou část společnosti představuje výrobu dílů a výrobků z hliníkového konstrukčního systemu švýcarské firmy KANYA

Vlastní vývoj je zaměřen na hliníkové konstrukce určené převážně pro stavebnictví. Výsledkem jsou následující produkty:

WINTECH SOLAR - hliníkový konstrukční systém pro montáž fotovoltaických systému na různé typy střech.

HAFIX - kompaktní systém pro provětrávané fasády vyvinuté pro širokou škálu obkladových materiálů.

TERAFIX - představuje další evoluci ve vývoji hliníkových konstrukčních systémů. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit robustní kvalitní produkt pro různé druhy terasových desek s jednoduchou nenáročnou montáží. Výsledkem je velmi jednoduchý systém profilů, spojek a komponentů vyrobených z hliníku a spojovaných nerezovým spojovacím materiálem. Tím je zaručena vysoká únosnost finální terasy a velmi dlouhá životnost konstrukce. Jednoduchá montáž nevyžaduje speciální nástroje a přípravky a bez problémů ji zvládne i laik. Zásadní výhodou systému je možnost zpětné demontáže celé terasay bez poškození pochůzích desek a tím je systém vynikajícím řešením pro dočasné instalace jako jsou sezónní posezení, letní občerstvení atd.

Aktuality

  • Změna obchodního jména 11.12.2017

    Vážení obchodní partneři, na základě rozhodnutí valné hromady společnosti VISIMPEX a.s., IČ 65138708, se sídlem Seifertova 2834/33, Přerov, byla dne 7.12.2017 provedena změna obchodního jména na WT WINTECH a.s.

  • FVE na fasádách 27.2.2017

    Článek na portálu solárních novinek o hliníkovém systému HAFIX pro fotovoltaické elektrárny na fasádách.

  • Produkty WINTECH SOLAR = kvalita za rozumné ceny 27.2.2017

    Článek o produktech WINTECH SOLAR na portálu solárních novinek.

archiv aktualit

Výrobce

WT WINTECH a.s.
Seifertova 2834/33
750 02 Přerov
+420 581 808 155
Copyright © 2018, WT WINTECH a.s.