MONTÁŽNÍ A UPEVŇOVACÍ PRVKY PRO SOLÁRNÍ SYSTÉMY

wintech-solar.cz  » Úvod

Program WINTECH SOLAR představuje hliníkové profily a konstrukce, montážní a upevňovací prvkya pro solární systémy. Hliníkové konstrukce pro solární panely lze speciálními kotvami připevnit na šikmé i rovné střechy nebo umístit na libovolný pozemek.

Nabízíme i náhradní díly, komponenty a spojovací materiál pro opravy a rekonstrukce solárních elektráren.

 

Základní montážní systém na šikmé střechy 

Tento systém kotvení solárních panelů splňuje vysoké požadavky na kvalitu. Jedná se o konstrukci se dvěma horizontálními příčnými nosníky, které nesou samostatné panely. Nosníky v hliníkovém provedení (SOLAR SFA 2/2, SFC 1 nebo SH) jsou upevněny na nosnou konstrukci střechy pomocí střešních háků nebo speciálních držáků. Tento stavebnicový systém umožňuje vyřešit každý způsob upevnění při zachování nízkých nákladů.

Sikme strechy 

 

Základní montážní systém na rovné střechy

Lehká, ekonomická a certifikovaná podpěrná hliníková konstrukce pro montáž solárních panelů na rovné střechy. Použití s hliníkovými profily SOLAR SFA 2/2 a SH. Možnost úpravy velikosti konstrukce podle požadavku zákazníka. Výhodou je vysoká kvalita provedení, snadná montáž a nízká cena. Možnost řešení i jiných typů konstrukcí pro rovné střechy.

Sikme strechy 

Aktuality

  • Změna obchodního jména 11.12.2017

    Vážení obchodní partneři, na základě rozhodnutí valné hromady společnosti VISIMPEX a.s., IČ 65138708, se sídlem Seifertova 2834/33, Přerov, byla dne 7.12.2017 provedena změna obchodního jména na WT WINTECH a.s.

  • FVE na fasádách 27.2.2017

    Článek na portálu solárních novinek o hliníkovém systému HAFIX pro fotovoltaické elektrárny na fasádách.

  • Produkty WINTECH SOLAR = kvalita za rozumné ceny 27.2.2017

    Článek o produktech WINTECH SOLAR na portálu solárních novinek.

archiv aktualit

Výrobce

WT WINTECH a.s.
Seifertova 2834/33
750 02 Přerov
+420 581 808 155
Copyright © 2018, WT WINTECH a.s.